AppleCare for Enterprise

Efektywne wsparcie zależy zwykle od zespołów IT. Muszą posiadać odpowiednią wiedzę nt. sprzętu i oprogramowania oraz stale orientować się w najnowszych innowacjach. Często dedykowane osoby takich zespołów zajmują się również diagnostyką i naprawami wadliwego sprzętu. 

Obsługa zgłoszeń napraw i wymian urządzeń bywa uciążliwa i pracochłonna, szczególnie wtedy, gdy pracownicy są rozsiani w wielu miastach, czy krajach i często podróżują.

Takie wyzwania wymuszają na organizacjach decyzję, czy zabezpieczy się własnymi specjalistami, bądź skorzysta z zewnętrznych podmiotów.


AppleCare for Enterprise


ACE składa się z dwóch rodzajów usług, które mogą działać niezależnie, bądź razem – naprawa urządzeń i fachowe wsparcie. 

Naprawy lub wymiana urządzeń


2 lata3 lata4 lata
iPhone
x

x

iPad
x

x

x
Mac
x
x
Studio Display
xx


Pula serwisowaPula serwisowa +
5% iPhone’ów lub iPadów10% iPhone’ów lub iPadów
2% Maców lub Studio Display4% Maców lub Studio Display

Fachowe wsparcie pracowników

Co więcej, w ramach tej usługi, wewnętrzny zespół wsparcia organizacji może skorzystać z porad specjalistów Apple z każdego aspektu związanego z wdrożeniem, zarządzaniem i utrzymaniem tych urządzeń. Do wyboru są 4 pakiety: 


StandardSelectPreferredAlliance
Liczba incydentów na rok110Bez ograniczeńBez ograniczeń
Czas reakcji1h (24/7)4h (12/7)2h (12/7)1h (24/7)
Wyznaczony opiekunMenedżer ds. AppleCareMenedżer ds. AppleCare
Pomoc dla zespołu wsparciaBez ograniczeń (12/7)Bez ograniczeń (12/7)Bez ograniczeń (12/7)Bez ograniczeń (12/7)

Podsumowanie

Warto zaznaczyć, że usługa jest dostępna w 30 krajach. Możecie Państwo zapewnić wsparcie zespołom zagranicznym oraz w tych krajach Wasi pracownicy mogą skorzystać ze wsparcia autoryzowanych serwisów. 

AmerykiEuropaEuropaAzja i PacyfikAfryka, Bliski Wschód, Indie
KanadaAustriaNiemcyAustraliaIndie
USABelgiaNorwegiaChinyIzrael
DaniaPolskaHongKongZEA
FinlandiaPortugaliaJaponia
FrancjaSzwajcariaKorea Płd.
HiszpaniaSzwecjaNowa Zelandia
HolandiaTurcjaSingapur
LuksemburgWłochy
IrlandiaWlk. Brytania
AppleCare

AppleCare for Enterprise zapewnia wsparcie naprawy w 30 krajach. Usługa daje możliwość obsługi przez jednego z 5000 autoryzowanych serwisów, na miejscu zdarzenia, już następnego dnia roboczego. Ochrona może objąć również uszkodzenia mechaniczne.

Apple Care OS Support

ACE to również wsparcie działów wsparcia Waszych organizacji, a nawet doradztwo w sprawach zarządzania, wdrożenia i konfiguracji urządzeń Apple.

Apple Financial Center

Koszty związane z zakupem sprzętu Apple oraz rozszerzenia ich wsparcia o AppleCare for Enterprise możecie Państwo obniżyć oraz rozłożyć w czasie, korzystając z Apple Financial Services.

Formularz kontaktowy Apple


[contact-form-7 id=”893″ title=”CTA Darmowe Konsultacje”]