Apple Financial Services

Finansowanie tak wyjątkowe jak Twoja firma.

iPhones

Finansowanie dostosowane do Twoich oczekiwań

Ludzie, którzy mogą pracować tak, jak chcą, i korzystać przy tym ze swoich ulubionych narzędzi, mają motywację, by dawać z siebie wszystko. iPhone, iPad i Mac stwarzają warunki do produktywnego, twórczego i zespołowego działania. Finansowanie oferowane przez Apple Financial Services sprawia, że wyposażenie firmy w produkty Apple staje się jeszcze prostsze i bardziej ekonomiczne.

• Brak ukrytych kosztów

• Wygdodne raty

• Wsparcie specjalistów

Miesiąc promocji w APN Promise

Swoboda w decydowaniu o medernizacji

Oferta Apple Financial Services pozwala na korzystanie z rozwiązań, które są dopasowane do obecnych potrzeb Twojej firmy i nie zamykają Ci drogi do wyboru alternatywnych wariantów w przyszłości. Po zakończeniu finansowania masz do wyboru różne korzystne opcje i możesz zdecydować o tym, jak i kiedy zmodernizujesz użytkowane produkty.

Przejrzysta umowa

Współpracując z Apple Financial Services, możesz łatwo, elastycznie i w przyjaznej atmosferze pozyskać technologie potrzebne do prowadzenia firmy.

Innowacyjne struktury płatności

Produkty Apple są niezwykle trwałe. W propozycjach Apple Financial Services już na samym początku uwzględniana jest wysoka wartość rezydualna urządzeń Apple, co pozwala tworzyć atrakcyjne struktury finansowe i utrzymywać koszty na niskim poziomie.