Apple Financial Services

Finansowanie tak wyjątkowe jak Twoja firma.

Apple dla biznesu

Finansowanie dostosowane do Twoich oczekiwań

Ludzie, którzy mogą pracować tak, jak chcą, i korzystać przy tym ze swoich ulubionych narzędzi, mają motywację, by dawać z siebie wszystko. iPhone, iPad i Mac stwarzają warunki do produktywnego, twórczego i zespołowego działania. Finansowanie oferowane przez Apple Financial Services sprawia, że wyposażenie firmy w produkty Apple staje się jeszcze prostsze i bardziej ekonomiczne.

Brak ukrytych kosztów

Wygdodne raty

Wsparcie specjalistów

Swoboda w decydowaniu o medernizacji
Oferta Apple Financial Services pozwala na korzystanie z rozwiązań, które są dopasowane do obecnych potrzeb Twojej firmy i nie zamykają Ci drogi do wyboru alternatywnych wariantów w przyszłości. Po zakończeniu finansowania masz do wyboru różne korzystne opcje i możesz zdecydować o tym, jak i kiedy zmodernizujesz użytkowane produkty.

Przejrzysta umowa
Współpracując z Apple Financial Services, możesz łatwo, elastycznie i w przyjaznej atmosferze pozyskać technologie potrzebne do prowadzenia firmy.

Innowacyjne struktury płatności
Produkty Apple są niezwykle trwałe. W propozycjach Apple Financial Services już na samym początku uwzględniana jest wysoka wartość rezydualna urządzeń Apple, co pozwala tworzyć atrakcyjne struktury finansowe i utrzymywać koszty na niskim poziomie.

iMac_24-in_M1_chip_Hero_Vertical_

Zapisz się do naszego newslettera

Bądź zawsze na bieżąco!
[contact-form-7 id="24" title="CTA"]

Administratorem danych osobowych gromadzonych z wykorzystaniem formularza jest A.P.N. Promise S.A. Podane przez Ciebie dane będą przetwarzane w zakresie niezbędnym do podjęcia kontaktu lub realizacji określonego żądania zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b RODO lub w przypadku wyrażenia zgody na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO w celu dostarczenia treści marketingowych środkami komunikacji elektronicznej lub za pomocą urządzeń telefonicznych. Wszelkie informacje w zakresie przetwarzania podanych przez Ciebie w formularzu danych oraz posiadanych uprawnieniach znajdziesz w Polityce prywatności lub uzyskasz kontaktując się z osobą odpowiedzialną za ochronę danych osobowych na iodo@promise.pl. Kliknij i dowiedz się więcej jeżeli informacje podane powyżej nie są dostatecznie jasne!