Dlaczego Apple dla Firm?

Apple to produkty, dzięki którym możesz rozwijać i skalować swój biznes.

Apple dla biznesu

Wszystko w jednym miejscu.

MacBook Pro

Pro dla Profesjonalistów.

Ręce pełne roboty?

Mac Studio i Studio Display.
Wydajność na najwyższych obrotach.

Studio Display i Mac Studio

Co nas wyróżnia?

Współpraca z nami mnoży korzyści i rozwija Twoje możliwości. Siedemnaście złotych kompetencji Microsoft oraz cztery zaawansowane specjalizacje sprawi, że Twój biznes znajdzie się pod najlepszą możliwą opieką. Dołożymy do tego sprzęt Apple!

Goldy Microsoft

Mobilność, prestiż, intuicyjność i bezpieczeństwo.
Współpraca z najlepszymi.

Mobilność
Elastyczność i intuicyjność rozwiązań, tego potrzebujesz żeby Twoi pracownicy skutecznie realizowali swoje cele.

Prestiż
Młode pokolenie to ludzie przyzwyczajeni do produktów Apple, używają ich prywatnie i tej samej jakości oczekują w miejscu pracy. Zapewnij sobie przewagę konkurecyjną na rynku pracy i wyjdź im naprzeciw.

Intuicyjność i bezpieczeństwo
Zsynchronizowane urządzenia, które po prostu świetnie działają w każdej sytuacji. System iOS, jak również macOS jest bardzo intuicyjny i prosty w obsłudze, co zapewnia użytkownikom szybki start. Co więcej, każdy produkt Apple jest w pełni bezpieczny – dane są szyfrowane, a aby mieć do nich dostęp wymagana jest wcześniejsza autoryzacja.

Współpraca z najlepszymi
Doświadczone zespoły, eksperci z obszaru najlepszych rozwiązań dla firm - na takich Partnerów stawia Apple. Takie wsparcie otrzymasz od nas decydując się na wdrożenie Apple w swojej organizacji.

MacBook w organizacji to komfort
i nowa jakość pracy dla Towich Pracowników.

MacBook

Pracownicy proszą
o komputery Mac?

Stwórz im komfortowe środowisko pracy i zwiększaj ich zaangażowanie!

business-laptop (3)

Zapisz się do naszego newslettera

Bądź zawsze na bieżąco!
[contact-form-7 id="24" title="CTA"]

Administratorem danych osobowych gromadzonych z wykorzystaniem formularza jest A.P.N. Promise S.A. Podane przez Ciebie dane będą przetwarzane w zakresie niezbędnym do podjęcia kontaktu lub realizacji określonego żądania zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b RODO lub w przypadku wyrażenia zgody na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO w celu dostarczenia treści marketingowych środkami komunikacji elektronicznej lub za pomocą urządzeń telefonicznych. Wszelkie informacje w zakresie przetwarzania podanych przez Ciebie w formularzu danych oraz posiadanych uprawnieniach znajdziesz w Polityce prywatności lub uzyskasz kontaktując się z osobą odpowiedzialną za ochronę danych osobowych na iodo@promise.pl. Kliknij i dowiedz się więcej jeżeli informacje podane powyżej nie są dostatecznie jasne!