ACN-Logo

Jesteśmy członkiem sieci Apple Consultants Network.

Niewiele firm w Polsce oprócz nas należy do Apple Consultants Network. Jest to zatem ogromne wyróżnienie dla nas! Dodatkowo jako jedyny partner w Polsce pomożemy Ci w skutecznej integracji urządzeń Apple z usługami Microsoft i CISCO.

Co to oznacza? Że będziemy mogli Wam jeszcze lepiej pomagać przy:

  • konfiguracji urządzeń, wdrażaniu czy ich zabezpieczeniu
  • dopasowaniu rozwiązań konkretnie do Waszej branży
  • cyfrowej transformacji Waszej firmy
  • tworzeniu rozwiązań out-of-the-box oraz świadczeniu wszelkich dodatkowych usług

Jesteśmy certyfikowanym Partnerem Microsoftu.

Możemy poszczycić się pięcioma Solution Partner Designations.​

infrastructure azure
data ai azure
modern work
digital app innovation azure
security

Nasze specjalizacje Microsoft

Azure
Analiza

Możliwość planowania i dostarczania dostosowanych rozwiązań analitycznych Microsoft przy użyciu Azure Synapse Analytics, Azure Data Lake, Azure Data Factory i Azure Databricks.

Azure
Infrastruktura i migracja bazy danych

Możliwości i wiedza fachowa w zakresie migracji obciążeń infrastruktury i baz danych (w tym maszyn wirtualnych z systemem Linux i baz danych typu open source) na platformę Azure.

Azure
Microsoft Azure
Vitrual Desktop

Wiedza merytoryczna w zakresie projektowania, wdrażania, zarządzania i utrzymywania Microsoft Azure Virtual Desktop oraz aplikacji zdalnych dla dowolnego urządzenia.

Security
Ochrona przed
zagrożeniami

Sprawdzone możliwości techniczne we wdrażaniu obciążeń Microsoft Threat Protection, Microsoft Cloud App Security lub Azure Sentinel.

 

 

Security
Zarządzanie tożsamościami i dostępem

Możliwości techniczne i sprawdzone doświadczenie we wdrażaniu obciążeń Microsoft Identity za pomocą usługi Azure AD.

 

 

Promise Group oferuje usługi w zakresie

VMware

VMware zapewnia zaawansowaną wirtualizację i zarządzanie chmurą, pozwalając na bezpieczne i elastyczne środowisko pracy zdalnej dla urządzeń mobilnych i komputerów.

Veeam

Veeam oferuje kompleksowe rozwiązania do backupu i odzyskiwania danych, gwarantując ochronę kluczowych zasobów cyfrowych na urządzeniach mobilnych i komputerach.

Citrix

Citrix dostarcza rozwiązania do wirtualizacji aplikacji i desktopów, umożliwiając bezpieczny dostęp do firmowych zasobów z każdego urządzenia mobilnego czy komputera

NetApp

NetApp specjalizuje się w efektywnym przechowywaniu danych, oferując solidne i bezpieczne rozwiązania do zarządzania danymi na urządzeniach mobilnych i komputerach.

Cisco

Cisco wyróżnia się w branży zabezpieczeń sieciowych, zapewniając kompleksową ochronę przed zagrożeniami cyfrowymi dla urządzeń mobilnych i komputerowych.

HP & Dell

HP i Dell dostarczają niezawodne i bezpieczne urządzenia komputerowe, włączając w to rozwiązania sprzętowe i oprogramowanie do ochrony danych na urządzeniach mobilnych i desktopach.